Wydarzenia wszystkie

marzec »

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

OGŁOSZENIA


02.09.23 - Sprzedaż

Baltica 74

21.08.23 - Rejsy

rejs na Gotlandie

20.11.22 - Sprzedaż

Sprzedam nowe liny żeglarskie: (59 zł)

Zobacz wszystkie   »


NEWS
04.11.14
« POWRÓT

Yachtguru.pl - znajdź, porównaj, wyczarteruj


Do tej pory szukanie czarteru jachtu w Chorwacji na wakacyjny rejs wiązało się z wysyłaniem maili do agencji czarterowych z zapytaniem o oferty. Oczekiwanie na oferty, doprecyzowanie kryteriów, a czasem ich zmiana, znowu oczekiwanie na oferty, tak wyglądał proces szukania jachtu. Trwał często kilka lub kilkanaście dni, a i tak zawsze w głowie kołatały się pytania: a może tydzień wcześniej byłoby taniej? A może za jacht o rok starszy oferta byłaby dużo korzystniejsza? A może są jachty w innych jeszcze portach niż te w podanym zapytaniu, które warto rozważyć?

Wraz z uruchomieniem serwisu Yachtguru.pl, osoby poszukujące czarteru jachtu zyskały bardzo wygodne narzędzie, dzięki któremu są w stanie samodzielne znaleźć jednostkę, która najlepiej spełnia ich oczekiwania. Od tej pory można samemu porównać dostępną ofertę, wybrać optymalne propozycje i za pomocą kilku kliknięć myszki dokonać rezerwacji. Tak więc proces rezerwacji czarteru staje się bardzo przejrzysty i bardzo prosty. 
Serwis Yachtguru.pl umożliwia każdemu przeszukiwanie zasobów potężnych baz danych, które zawierają ofertę praktycznie wszystkich renomowanych firm czarterowych. Bieżąca aktualizacja ofert gwarantuje zawsze aktualne informacje o dostępności poszczególnych jachtów, a także wysokości obowiązujących w danym momencie zniżek. Sprawne poruszanie się wśród tej masy informacji zapewnia intuicyjna wyszukiwarka, która pozwala sortować wyniki według szerokiej palety istotnych dla czarterujących kryteriów. Nie ograniczają się one wyłącznie do regionu, roku produkcji jednostki czy ilości kabin, ale obejmują również poszczególne elementy wyposażenia, takie jak: ster strumieniowy, ploter GPS w kokpicie lub klimatyzacja. W ten sposób osoba czarterująca może bardzo precyzyjnie wyselekcjonować jacht. Ponadto jest wyświetlana informacja o cenie czarteru w terminach sąsiadujących do wyszukiwanego, co w przypadku znaczącej różnicy daje możliwość zdecydowania się na bardziej ekonomiczną ofertę czarteru jachtu.
Portal www.yachtguru.pl posiada szeroką ofertę czarterów jachtów w Chorwacji, Grecji, Turcji, Włoszech i na Balearach. Ponadto w serwisie można znaleźć wiele użytecznych informacji na temat portów, armatorów, a także kompletne charakterystyki modeli jachtów, które można znaleźć w ofercie firmy. Również każda poszczególna jednostka posiada własny opis, zawierający aktualne zdjęcia, kompletną listę wyposażenia oraz parametry jachtu. Przy każdym jachcie istnieje możliwość zobaczenia jego aktualnych cen, zniżek oraz dostępności.

Tak więc dzięki portalowi Yachtguru.pl żeglarze chcący wyczarterować jacht nie są już zdani na pracowników agencji czarterowych. Teraz mogą oni sami w wygodny sposób przeszukiwać i porównywać oferty różnych armatorów mając pełną wiedzę o ich szczegółach. Mają także pełen wgląd na różnice wynikające z rożnych terminów czarteru. Dzięki temu są w stanie podejmować decyzję na podstawie znacznie większej ilości danych, co sprawia, że jest ona najlepiej dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Więcej informacji na www.yachtguru.pl.

« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek