63 dni
23H 10M 3S

Wydarzenia wszystkie

czerwiec »

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

NEWS
04.02.14
« POWRÓT

Video i foto - Konferencja prasowa przed Galą Żeglarską Horyzonty 2014 w Szczecinie


W środę 4 lutego w Niebo Wine Bar Cafe odbyła się konferencja prasowa przed zbliżającą się I Galą Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Podczas spotkania po raz pierwszy zaprezentowano nagrodę Horyzonty 2013.

Gala Żeglarska Horyzonty 2014 odbędzie się w najbliższy poniedziałek 10 lutego w Teatrze Polskim w Szczecinie. Gala będzie podzielona na dwa bloki tematyczne: w pierwszym zostaną wręczone nagrody Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, nagrody rankingu generalnego Baltic Polonez Cup w drugim nagrody Horyzonty 2014 które trafią do osób i podmiotów wyróżnionych w dziesięciu kategoriach. Jest to specjalna nagroda, którą chcemy uhonorować wszystkich, którzy w sposób szczególny promują nasz region w żeglarskim świecie - powiedział przewodniczący Kapituły Konkursowej Henryk Ojrzanowski.

Organizatorzy przez kilka tygodni przyjmowali propozycje i kandydatury nadsyłane przez środowiska żeglarskie. Następnie, w kolejnym etapie z grona wielu nadesłanych wniosków, Kapituła Konkursowa wyłoniła po trzy nominacje - spośród nich wybrani zostaną laureaci w poszczególnych kategoriach.

Nowe żeglarskie wyróżnienie zostanie przyznane w dziesięciu kategoriach: żeglarz, rejs, jacht, port jachtowy, działalność klubowa, sport, nadzieje, osobowość, wydarzenia i media. Spoglądamy poza horyzont! Chcemy, aby ta nagroda na stałe wpisała się w krajobraz szczególnych żeglarskich wyróżnień. Jednocześnie, działając wspólnie, ponad podziałami chcemy wszem i wobec podkreślać, że nasz region jest ważnym ośrodkiem żeglarskim w Polsce - wyjaśniał Zbigniew Jagniątkowski ze Związku Portów i Przystani Jachtowych.

I Gala Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego będzie również doskonałą okazją do podsumowania minionego sezonu - mamy w regionie wspaniałych żeglarzy i spore osiągnięcia, także na arenach międzynarodowych. Możemy pochwalić się stale rozwijającą się infrastrukturą, która sprzyja rozwojowi żeglarstwa - wyliczał na środowej konferencji prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, Zbigniew Zalewski.

Poniżej video i foto z konferencji

 

Konferencja prasowa Gala Horyzonty 2014

back

« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek