110 dni
10H 23M 25S
NEWS
18.04.18
- Sailnews Polska
« POWRÓT

Click & Boat, czyli nowy "Airbnb dla łodzi" kusi możliwościami polskich miłośników żeglugi


Wspaniała wiadomość dla żeglarzy: strona Click & Boat pojawiła się również w języku polskim. Oznacza to dostęp do ponad 23 tysięcy ofert łodzi w atrakcyjnych cenach i w najpiękniejszych miejscach na całym świecie. Platforma łączy posiadaczy łodzi i tych zainteresowanych czarterem.

Wyczekiwana platforma jest już dostępna na społeczności żeglarskiej

Click & Boat - Airbnb czarteru łodzi - pozwala wynająć łódź motorową, jacht żaglowy, katamaran, houseboat, łódź RIB (ponton) lub rower wodny bezpośrednio od właściciela. Dla posiadaczy wyżej wspomnianych rodzajów łodzi to oczywiście dodatkowy zysk i możliwość amortyzacji kosztów posiadania i magazynowania łodzi. Wynajmujący mogą cieszyć się tańszymi ofertami czarteru jachtów i łatwym dostępem do wielu ogłoszeń naraz. Dzięki Click & Boat wynajem łodzi staje się przyjazny dla ludzi, szerzej dostępny i o wiele prostszy. Bazując na tych samych założeniach co Airbnb, Click & Boat daje każdemu właścicielowi możliwość wynajęcia swojej łodzi przez bezpieczną, intuicyjną i przyjazną użytkownikowi platformę.

Click & Boat to  22 tys. łodzi dostępnych w 400-stu portach z 20-stu krajów, co czyni go światowym liderem czarteru jachtów online. W ciągu czterech lat swojej działalności, Click & Boat zaufało ponad 150 tysięcy żeglarzy z całego świata. Co więcej, François Gabart, francuski i rekordzista w rejsie non-stop dookoła świata, zainwestował w firmę swój kapitał, jak i również wiedzę i doświadczenie. Opublikował również ogłoszenia swoich dwóch łodzi, które są dostępne już dziś na stronie Click & Boat.

Kolejny etap rozwoju międzynarodowego - Click & Boat wchodzi na polski rynek

Po wielkim sukcesie na 5-ciu europejskich rynkach we: Francji, Włoszech, Chorwacji, Hiszpanii, Niemczech i Wielkiej Brytanii, Click & Boat podjęło decyzję o rozpoczęciu działalności również na rynku polskim. Według danych przedstawionych w raporcie Warszawskiego Salonu Jachtowego 30% Polaków miało już styczność z żeglarstwem, a 15% polskich żeglarzy wybiera się w rejsy zagraniczne do krajów takich jak Chorwacja, Grecja, Hiszpania, czy też Włochy.

„Ze społecznością ponad 4,3 mln żeglarzy z patentem, Polska posiada bardzo duży potencjał dla firmy takiej jak Click & Boat. Dzięki możliwościom, które Click & Boat proponuje na swojej platformie, jesteśmy pewni, że Polacy będą usatysfakcjonowani różnorodnością i dopasowaniem ofert do ich potrzeb." potwierdza Jeremy Bismuth, współzałożyciel Click & Boat.

O Click & Boat         

Click & Boat jest platformą internetową, która pozwala wynająć łódź od osób prywatnych i od armatorów. Startup ten został założony w 2013 przez dwóch młodych francuskich przedsiębiorców: Edouarda Gorioux i Jérémy'ego Bismuth. Podczas licznych obserwacji łodzi zakotwiczonych w portach całej Europy zauważono, że są one używane tylko kilka razy w roku, co jest niezwykle kosztowne dla ich właścicieli. Stając się europejskim liderem w czarterze łodzi on-line, Click & Boat pozwala właścicielom nie tylko zwrot z inwestycji, jaką był zakup łodzi, ale również daje możliwość wynajmującym na czarter łodzi w bardziej atrakcyjnych cenach. 

Więcej: https://www.clickandboat.com/pl

 


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek