REGATY POLONEZA KALENDARZ

marzec »

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

NEWS
07.05.23
- Regaty Polonez Cup Sailnews
« POWRÓT

Stacja nawodna dla motorowodniaków pod nową marką MOL Polska w Gdańsku już otwarta.


Wraz z rozpoczęciem sezonu żeglarskiego i motorowodnego, w sobotę 29 kwietnia, MOL Polska uruchamiła nawodną stację paliw dla jachtów, łodzi motorowych i skuterów wodnych.
Pływająca stacja paliw, działająca pod nową marką MOL Polska, jest zlokalizowana na nabrzeżu Motławy w Przystani Sienna Grobla, ul. Na Stępce 6 w Gdańsku. Oferuje wygodne tankowanie paliwami premium dla silników benzynowych i diesla. Co więcej, podczas tankowania można kupić oleje silnikowe, akcesoria, słodycze i napoje - wszystko w jednym miejscu.
Jak to działa? Pracownicy stacji nawodnej otrzymali profesjonalne przeszkolenie właściwe dla obsługi jednostek pływających. Stacja została wyposażona w rozwiązania techniczne, które zapewniają bezpieczeństwo dla wody i gruntu. Podczas tankowania na wodzie, specjalistyczny sprzęt oraz rękawy i poduszki absorpcyjne chronią przed przypadkowym wyciekiem, zapewniając tym samym ochronę środowiska.
Godziny otwarcia w sezonie letnim 2023:
29 kwietnia - 30 września
8:00-20:00
Nawodna stacja paliw MOL Polska jest nietypową przedstawicielką stu stacji, które będą działać pod nową marką przed końcem tego lata. Trzy nowe stacje MOL Polska zostały otwarte przy trasach tras S7 i S8, w punktach MOP w Klemencicach, Budykierzu i Przyjmach. Po rebrandingu są również trzy stacje miejskie w Radomiu i Elblągu.
O Grupie MOL
Grupa MOL to zintegrowany, międzynarodowy koncern działający w sektorach naftowym, gazowym, petrochemicznym i detalicznym, z siedzibą w Budapeszcie na Węgrzech. Grupa działa w ponad 30 krajach, gdzie zatrudnia łącznie 25 tys. osób, a jej doświadczenie w branży wynosi ponad 100 lat. Grupa prowadzi trzy rafinerie i dwa zakłady petrochemiczne w ramach zintegrowanego łańcucha dostaw na Węgrzech, Słowacji i w Chorwacji oraz sieć niemal 2500 stacji paliw w 10 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. Działalność poszukiwawczo-wydobywcza grupy bazuje na ponad 85 latach doświadczeń w branży węglowodorów i 30 latach doświadczeń w obszarze wstrzykiwania CO2 . Obecnie, firma prowadzi produkcję w 8 krajach i posiada złoża w 10 kolejnych.
MOL konsekwentnie dąży do transformacji modelu biznesowego z tradycyjnego, opartego na paliwach kopalnych, w kierunku niskoemisyjności i zrównoważonego rozwoju. Spółka planuje osiągnąć neutralność węglową do roku 2050, wspierając rozwój niskoemisyjnej gospodarki obiegu zamkniętego w Europie Środkowo-Wschodniej.


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek


Zamknij okno [x]

X