206 dni
2H 40M 2S

REGATY POLONEZA KALENDARZ

styczeń »
Nd
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

NEWS
27.06.17
- Regaty Polonez Cup Sailnews
« POWRÓT

Targi Poland Boatshow w Łodzi po raz ósmy partnerem Baltic Polonez Cup Race


Miło nam poinformować, że już po raz ósmy firma Interservis Sp. z o.o. w Łodzi wesprze naszą imprezę.

Organizator Targów Boatshow ufunduje również dodatkowe upominki dla uczestników.

Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Baoatshow w Łodzi promują firmy tworzące polski przemysł jachtowy, jego wysoką jakość i nowoczesność, umacniając pozytywny wizerunek Polski i polskiej gospodarki.
W targach uczestniczą producenci i dystrybutorzy: jachtów żaglowych i łodzi motorowych, wyposażenia, takielunku, elektroniki jachtowej, sprzętu ratunkowego, surowców i komponentów do budowy jachtów.
Targi Boatshow w kręgach branżowych uznawane są za profesjonalne spotkanie firm przemysłu jachtowego z handlowcami krajowymi i zagranicznymi oraz odbiorcami indywidualnymi.
Targi chętnie odwiedzają goście z różnych regionów Polski i zagranicy ze względu na profesjonalną ofertę, znakomity termin dający możliwość realizacji zamówień przed nadchodzącym sezonem, szybki dojazd z różnych miejsc w Polsce i Europie.

Warto już teraz zaplanować sobie czas i przyjechać do Łodzi. Zapewniamy, że każdy kto odwiedzi targi Boatshow znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy do Łodzi

Luksusowe łodzie motorowe, pełnomorskie jachty żaglowe, housboat’y oraz jachty do turystyki śródlądowej można zobaczyć co roku podczas Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow. W dniach 17 – 19 listopada 2017 w Łodzi pokazane zostaną premierowe konstrukcje polskich producentów oraz motorówki z największych stoczni jachtowych na świecie. W targach Boatshow wezmą udział wystawcy z Polski, Chorwacji, Włoch, Niemiec, Grecji, Łotwy, Ukrainy oraz Szwecji. W ich ofercie znajdą się między innymi osprzęt i elektronika jachtowa, odzież sportowa oraz czartery i szkolenia.

Gośćmi specjalnymi targów będą znani żeglarze, konstruktorzy jachtów oraz właściciele marin. Codziennie podczas Boatshow, w tawernie koncertować będą zespoły szantowe. Zaplanowano także kilkadziesiąt wydarzeń towarzyszących

Baltic Polonez Cup Race 2017 - prestiżowe, najtrudniejsze i najbardziej wszechstronne regaty żeglarskie w rejonie Bałtyku. Tegoroczna impreza otrzymała od Komisji Żeglarstwa Morskiego PZŻ ponownie nominację do organizacji Morskich Mistrzostw Polski Żeglarzy Samotników i Załóg Dwuosobowych, żeglarze zostaną sprawdzeni na 3 różnych dystansach w 5 wyścigach. Bieg długi można oglądać za pomocą profesjonalnego  Trackingu Satelitarnego Yb

Zapraszamy do Szczecina i Świnoujścia.

Baltic Polonez Cup Race 2017 wspierają:

Szczecińska Agencja Artystyczna, Miasto Szczecin, Miasto Świnoujście, Żaglownia Narwal, TBoatshow Poland Łódź, Telewizja Świnoujście, Telewizja Pomerania, Magazyn Wiatr, Szkwał, Komenda Policji w Świnoujściu, 8 Flotylla Obrony Wybrzeża, OSA K.Sawczuk i J.Orlikowski, Kadruk, Grawer Piotr Nycz, CSL, Stara Rzeźnia, North East Marina, Marina OSIR Świnoujście, Infoludek.pl, Sailing.org, zeglarski.info, Prestiż, Wydawnictwo Nautica, By The Wind Media i inni

 


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Skomentuj powyższy artykuł

  Aby dodać komentarz, zaloguj się
Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek


Zamknij okno [x]

X