KWR KALENDARZ

grudzień »

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

NEWS
29.07.22
- KWR Sailnews
« POWRÓT

Wznowienie rejestracji znaku towarowego oryginalnych "Regat Poloneza" zgłoszonego przez Fundację Żeglarską Sailportal.pl


Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy, że:

1 - Rejestracja znaku towarowego złożona w lipcu 2021 przez Fundację Żeglarską Sailportal.pl - "Bałtyckie Regaty Samotnych Żeglarzy o Puchar Poloneza - Baltic Polonez Cup" - została wznowiona przez Urząd Patentowy.

Postępowanie rejestracyjne zostało wstrzymane po wpłynięciu sprzeciwu od Klubu Żeglarzy Samotników.

URZĄD PATENTOWY RP decyzją z dnia 21.06.2022r. umorzył postępowanie sprzeciwowe złożone przez KŻS i procedura rejestracyjna znaku towarowego Fundacji Żeglarskiej Sailportal.pl została wznowiona i jest kontynuowana.

Tym samym, czekamy na rejestrację naszego znaku towarowego i na powrót do organizacji (Oryginalnych) kultowych i historycznych Regat Poloneza.

Przypominamy, że to Fundacja Sailportal.pl dysponuje cały czas główną nagrodą Pucharem Poloneza, który czeka na zwycięzcę kolejnej XXI edycji. Oryginalny Puchar Poloneza nie był wręczany od 2020 roku z powodu Pandemii Covid 19.

2 - W związku z przedłużeniem procesu rejestracji znaku towarowego Fundacja Żeglarska Sailportal.pl podjęła decyzję o przeniesieniu terminu kolejnej XXI edycji Bałtyckich Regat Samotnych Żeglarzy o Puchar Poloneza na rok 2023.

Jesteśmy przekonani, że w najbliższym czasie Fundacja Żeglarska Sailportal.pl otrzyma pełną prawną ochronę do organizacji reaktywowanych przez Krzysztofa Krygiera w 2010 roku REGAT POLONEZA.

3 - Przepraszamy uczestników zgłoszonych w roku 2022 za przeniesienie regat na kolejny rok i za ewentualne utrudnienia jakie w związku z tym mogą być związane.

Decyzja o przeniesieniu regat na kolejny rok była dla Fundacji bardzo trudna, jednak nie zamierzamy organizować naszej imprezy w atmosferze wyścigu i rywalizacji z innym organizatorem uzurpującym sobie bezprawnie prawo do organizacji naszej imprezy, nie wyobrażamy sobie również pozyskiwania ewentualnych sponsorów i partnerów w sytuacji gdy występuje inny podmiot uzurpujący sobie bezprawnie prawo do organizacji naszej imprezy.

Ubolewamy nad tym że, Zarząd ZOZŻ nie dość, że akceptuje bezprawne działania KŻS, to jeszcze aktywnie uczestniczy w organizacji plagiatu naszej imprezy jednocześnie utrudniając organizację naszych (oryginalnych) Regat Poloneza. Mamy nadzieję, że Zarząd ZOZŻ zostanie rozliczony z tych działań w kolejnych wyborach.

Rejestracja znaku towarowego zakończy wszelkie niedomówienia w tej sprawie i czekamy na końcową rejestrację.

Prezes Zarządu Fundacji Żeglarskiej Sailportal.pl

Krzysztof Krygier

 


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Skomentuj powyższy artykuł

  Aby dodać komentarz, zaloguj się

Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek


Zamknij okno [x]