Wydarzenia wszystkie

grudzień »

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31
TOP ARTYKUŁY


NEWS

CELE DZIAŁALNOŚCI:

1. Wspieranie, propagowanie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, turystyki i rekreacji, w szczególności w zakresie sportów wodnych uprawianych: amatorsko i wyczynowo.

2. Popularyzowanie i upowszechnianie zjawisk, treści, wartości kultury morskiej, śródlądowej i żeglarskiej, ochrona sportowego dziedzictwa kulturowego, promocja polskiego oraz światowego dorobku kultury i sztuki morskiej, kultury marynistycznej.

3. Zwiększenie ilości prestiżowych i ambitnych imprez żeglarskich, a w szczególności dla żeglarzy samotnych i załóg dwuosobowych w Szczecinie, Świnoujściu, w Polsce i w rejonie Bałtyku.

4. Wspieranie, prowadzenie i upowszechnianie działalności edukacyjno-szkoleniowej, oświatowej i wychowawczej, w zakresie: kultury fizycznej i sportu, turystyki i rekreacji, ochrony i promocji zdrowia, działalności charytatywnej, kultury i tradycji, ekologii.

5. Działalność w zakresie ochrony środowiska, ekologii i ochrony zwierząt, ochrony dziedzictwa przyrodniczego, a w szczególności ochrony wodnego środowiska naturalnego.

6. Rozwijanie i organizacja powszechnej kultury fizycznej, sportu, rehabilitacji, turystyki i czynnego wypoczynku w środowisku osób niepełnosprawnych, dzieci z ośrodków szkolno-wychowawczych, seniorów, poprzez ich aktywizację i integrację ze społeczeństwem.

7. Promocja, popieranie idei sportu w walce z narkomanią, alkoholizmem i patologią społeczną oraz innymi uzależnieniami mającymi destrukcyjny wpływ na dzieci, młodzież i dorosłych oraz ich aktywizacja i integracja społeczna z resztą społeczeństwa.

8. Niesienie pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym będącym w trudnej sytuacji życiowej, w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

9. Organizowanie akcji i imprez charytatywnych w zakresie celów działania Fundacji.

10. Współpraca i wspieranie działań organów administracji publicznej, organów samorządowych, publicznych jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, osób fizycznych i innych podmiotów w zakresie objętym celami działania Fundacji.

 

Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek